محل تبلیغات شما

دنیای اقتصاد: رئیس‌جمهور اسلوونی که برای افتتاح سفارت اسلوونی به تهران سفر کرده دیروز در مجلس شورای اسلامی حاضر شد و در صحن علنی به ایراد سخنانی پرداخت. براساس آنچه ایرنا» گزارش داده این اولین بار است که رئیس‌جمهور کشوری دیگر در مجلس شورای اسلامی سخنرانی می‌کند. باروت پاخور خطاب به نمایندگان مجلس با بیان اینکه هدفم ایجاد بهترین روابط اقتصادی و ی و سایر زمینه‌ها میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلوونی است، ادامه داد: امروز قصد دارم سفارت جمهوری اسلوونی در تهران را یک بار دیگر افتتاح کنم.

روز گذشته مذاکرات خوبی با رهبران ی ایران و همچنین رهبر انقلاب اسلامی داشتم و در این مذاکرات متوجه شدم که فضای تحرک و مانور بالایی میان دو کشور وجود دارد و اعتقاد دارم که براساس احترام و اعتماد به منابع مشترک دو کشور می‌توانیم به نفع مصالح دو کشور اقدامات متعددی را انجام دهیم و این در جهت صلح و امنیت بود. همچنین رئیس‌جمهوری اسلوونی پس از ترک مجلس به همراه وزیر امور خارجه ایران سفارت اسلوونی در تهران را بازگشایی کردند. سفارت جمهوری اسلوونی در تهران بیست و سوم اسفندماه 1391 به‌خاطر ت‌های ریاضت اقتصادی آن کشور بسته شد. کاردار موقت اسلوونی بیش از دوماه است که در تهران مشغول به فعالیت است.

کمیسیون عمران و تحقیق و تفحص از شهرداری

در خبری دیگر از جلسه علنی دیروز پارلمان، نایب رئیس دوم مجلس با اشاره به نامه‌ای که از سوی هیات‌رئیسه کمیسیون عمران به هیات‌رئیسه مجلس ارائه شد، تاکید کرد که این کمیسیون با تحقیق و تفحص از شهرداری تهران مخالفتی ندارد. مطهری این موضوع را پس از آن اعلام کرد که تعدادی از نمایندگان در تذکراتی مبنی بر پیگیری نشدن طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران به این ماجرا انتقاد کرده بودند.

تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز

از سوی دیگر نمایندگان مجلس دیروز با 150 رای موافق، 22 رای مخالف و 3 رای ممتنع از 205 نماینده حاضر، با تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بررسی ت‌های دولت در مقابله با قاچاق و دلایل ناکارآمدی آن در دولت‌های مختلف موافقت کردند.

آنتی ویروس مناسب و ویژگی های آن

اگر در کربلا بودید حسینی بودید یا یزیدی؟!

خرید ورق کامپوزیت دست دوم یک کار اشتباه

اسلوونی ,مجلس ,تهران ,تفحص ,تحقیق ,کشور ,تحقیق و ,و تفحص ,تفحص از ,در تهران ,اسلوونی در ,سفارت جمهوری اسلوونی ,مجلس شورای اسلامی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

beckyfang الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم catbilegpa چین خوردگی های عمر من مخابرات ovnelmogi ~سرزمین ادیت و نقاشی~ mihapliga نیمه پنهان ماه فخر فروشی و...